Aktualitások

Úttisztító munkatársakat keresünk. -##- Október 20-án a Tripammer utcai udvar zárva tart. Október 22-én a Vár utcai és a Palini udvar egész nap zárva tart. -##- Október 23-án minden létesítményünk zárva tart. -##- Október 1-től változott a nyitvatartás! -##- Nagykanizsán októberben szombatonként (kivéve 23-a) elektronikai és veszélyes hulladékgyűjtési akciót tartunk. -##- Házhoz menő üveggyűjtés indult.

NFV-Pannonia

Ha fontos Neked a tiszta környezet, akkor nálunk a helyed!

A Netta-Pannonia Kft. NAGYKANIZSAI csapatába keres munkatársakat

Úttisztító

munkakörbe.

Feladatok:

Hulladék összegyűjtése, utcák, terek, parkok, közterületek és járdák söprése.
Zöldfelületek gondozása.
Hó eltakarítása.

Elvárások:

Pontos napi munkakezdés.
Fizikai munka, teherbírás.
Szeresd a szakmát!
Légy pontos és precíz, illetve igényes a munkádra!
Önálló, gyors munkavégzés.
Megbízhatóság.

Amit kínálunk:

Kulturált munkakörülmények.
Több, mint 25 éve működő cég és stabil, kiszámítható munkahely, hosszú távú munkalehetőség.
Sikeres, fiatalos csapat.
Versenyképes jövedelem és évente fejlesztett munkabér.
Béren kívüli juttatások és mozgóbér, valamint útiköltség térítése.
Bejelentett munkaviszony, fejlődési lehetőség, képzések, tanfolyamok.
Munkaruha és mosoda.
Azonnali kezdési lehetőség.

A munkavégzés családias környezetben, egymás segítésével történik.
Jó hangulatú, kis csapatunkhoz olyanok jelentkezését várjuk, akik hosszútávon szeretnének velünk dolgozni!

Fényképes önéletrajzodat elérhetőségeid feltüntetésével juttasd el címünkre:

Netta-Pannonia Környezetvédelmi Kft. – Munkaügy
8800 Nagykanizsa, Vár utca 5.