Aktualitások

Közterület-gondozási osztályunk munkatársakat keres. -##- Október 1-től változott a nyitvatartás!

NFV-Pannonia Tetris

Ha fontos Neked a tiszta környezet, akkor nálunk a helyed!

A Netta-Pannonia Kft. nagykanizsai,

közterület-gondozási

csapatába keres munkatársakat.

Feladatok:

Zöldfelületek gondozása.
Hulladék összegyűjtése, utcák, terek, parkok, közterületek és járdák söprése.
Hó eltakarítása.

Elvárások:

Pontos napi munkakezdés.
Fizikai munka, teherbírás.
Légy pontos és precíz, illetve igényes a munkádra!
Önálló, gyors munkavégzés.
Megbízhatóság.

Amit kínálunk:

Kulturált munkakörülmények.
Több, mint 25 éve működő cég, stabil és kiszámítható munkahely, hosszú távú munkalehetőség.
Sikeres, fiatalos csapat.
Versenyképes jövedelem és évente fejlesztett munkabér.
Béren kívüli juttatások és mozgóbér, valamint útiköltség térítése.
Bejelentett munkaviszony, fejlődési lehetőség, képzések, tanfolyamok.
Munkaruha és mosoda.
Azonnali kezdési lehetőség.

A munkavégzés családias környezetben, egymás segítésével történik.
Jó hangulatú, kis csapatunkhoz olyanok jelentkezését várjuk, akik hosszútávon szeretnének velünk dolgozni.

Fényképes önéletrajzodat, elérhetőségeid feltüntetésével, juttasd el címünkre:

Netta-Pannonia Környezetvédelmi Kft. – Munkaügy
8800 Nagykanizsa, Vár utca 5.